Moje kabelkové Kvarteto

Keď som v roku 2011 dopísala svoju novú knihu, ponúkli mi vo Vydavateľstve IKAR, že by mi ju vydali v rámci svojej novej knižnej edície “Príbehy z kabelky”. Pristala som, veď to bolo pre mňa niečo nové. Myšlienka, že si čitateľky budú nosiť moju knižku v kabelke sa mi páčila. Musela som však počkať až do júla 2012, kým sa kniha reálne, podľa edičného plánu, dostala na pulty a teraz je to pol roka od jej zrodu, kedy ju krstíme. Prečo až teraz? Vysvetlenie je jednoduché – samotný krst Kvarteta bol krstom aj ďalších siedmich príbehov z kabelky.

kvarteto-vyssia-kvalita

Uvedomila som si, že na Slovensku píšeme vo veľkom. Znamená to, že Slovenky a Slováci radi čítajú tvorbu od domácich spisovateľov a to je podpora, ktorú si každý autor môže len priať.V takomto duchu o tom hovorili aj krstní rodičia – určite ich poznáte:

Kvartetoviac fotografií, viac informácií a tiež  - VIDEO

Som rada, že Kvarteto je iné. Vôbec nemám pocit, že ide o nejakú čisto “ženskú záležitosť”. Nejedná sa len o riešenie lásky medzi ním a ňou, v Kvartete je postáv oveľa viac. A tým aj viac prekvapení, ktoré na Vás čakajú. Verím, že keď budete knižku čítať, s potešením si ich užijete.

Slávka

P. S.  Krsty sú jedinečné a vskutku sviatočné stretnutia. Venujem im preto na mojej webovej stránke zvláštnu záložku – KRSTY KNÍH