Moja druhá knižka v plameňoch

Román Víťazné prehry sme krstili ohňom. Doslova. Je to spečatené! Na pulty kníhkupectiev sa dostáva v poradí už moja druhá knižka.

img_7215

Vydavateľstvo IKAR po úspechu debutového románu “Nádej stranených duší” ostalo naďalej verné mojej tvorbe, čo ma úprimne potešilo. Dobré partnerstvo s vydavateľom pokladám za základ, aby veci fungovali tak, ako majú a knižky sa dostali k Vám, milé čtateľky a čitatelia, v tej najlepšej kvalite ich spracovania.

Ale nehovorme o práci. Je tu nová knižka a je čas odhaliť jej tajomstvá. Ona sama sa uvádza s trocha nepochopiteľným názvom, ktorý núti k zamysleniu. A síce, či vôbec môžu byť prehry víťazstvom. Aj o tomto sa so mnou rozprávala na krste románu známa moderátorka, Karin Majtánová. Mimochodom, pamätáte sa na pesničku “Sme také, aké sme”? Možno Vám tento song pripomenie tvár na jednej z týchto fotografií:

Víťazné prehryviac fotografií, viac informácií a tiež  - VIDEO

Áno, pozrite si to celé. Pár fotografií a video sú stopou z večera, ktorý sa natrvalo vryl do mojej romantickej duše. Krst knihy pre mňa totiž znamenal aj rozlúčku s Martinou Bauerovou. Žili sme spolu niekoľko mesiacov a občas sme sa pohádali, ako to pôjde ďalej. V zásade môžem za to, ako Martina napokon skončila… :-) To je ale už o knižke samotnej, tak si ju prečítajte.

Slávka

P. S.  Krsty sú jedinečné a vskutku sviatočné stretnutia. Venujem im preto na mojej webovej stránke zvláštnu záložku – KRSTY KNÍH