Víťazné prehry

Vitazne prehry PREBAL:Sestava 116.11.2010 – kniha vydaná vo Vydavateľstve IKAR

18.11.2010 – krst knihy – Beáta Dubasová

 

 

 

 

Obhájiť úspech je vždy ťažšie…

Na pulty kníhkupectiev sa dostala moja, v poradí už druhá knižka. Pri jej písaní som cítila nesmiernu zodpovednosť, pretože debutový román, “Nádej stratených duší”, predčil počtom predaných výtlačkov všeobecné očakávania. Vďačím za to nielen Vydavateľstvu IKAR, ale predovšetkým Vám, milé čitateľky a čitatelia.

Keďže román Víťazné prehry svojím obsahom Vydavateľstvo IKAR rovnako presvedčil, dostal tak šancu, aby oslovil aj Vaše srdcia. Želám Vám teda silný, ale zároveň aj príjemný zážitok.

Pozvanka-na-krst_VP

Román Víťazné prehry sme krstili ohňom. Nie, nebojte sa, žiadnu knižku sme nespálili! Všetko sa to zbehlo 18.11.2010 o 17.00 v Galérii Artotéka v budove Mestskej knižnice na Kapucínskej ulici v Bratislave. Zo strešných okien, vďaka neskorej jeseni, sa k nám už zakrádala tma, no o veselú atmosféru sa počas celého krstu spoľahlivo postarala nielen skúsená moderátorka Karin Majtánová, ale všetkých hladkali s istotou najmä mäkučké tóny piesní Beatky Dubasovej. Bola zároveň krstnou mamou. Prečo práve ona? — pozrite si video:

PR manažérka Vydavateľstva IKAR, pani Mária Lešková, všetko dokonale zorganizovala. Práve ona pozvala na krst aj pani Katarínu Mrázovú, ktorej čítanie úryvku z môjho nového románu pridalo aj mne, ako autorke, nevšedný rozmer k textu, ktorý som dokonale poznala. Ďakujem im všetkým, rovnako tak celému tímu Vydavateľsva IKAR, bez ktorého by knižka nevznikla, samozrejme hosťom, rodine a určite v neposlednom rade aj cateringovej spoločnosti s jej kulinárskymi dobrotami.

Úprimná vďaka Vám!