IMPA Dámsky klub so značkou ŠKODA, 21. 5. 2015

18816

Štvrtok 21. 5. 2015 počas celého dňa

IMPA Bratislava, a.s., sídli na Panónskej ceste 23 v Bratislave, no disponuje obchodnou a servisnou sieťou pre viaceré značky vozidiel po celom Slovensku. „IMPA Dámsky klub so značkou ŠKODA“ sa tento krát uskutočnil priamo na domácej pôde v priestoroch autosalónu IMPA v bratislavskej Petržalke.

O čom bolo celé podujatie?

Na stránke spoločnosti IMPA v blogovom príspevku z 22. mája pod názvom „Moje auto, môj svet“ nájdete prehľadnú reportáž z tohto zábavného dňa. Mňa vlastne pozval na akciu Ondrej Kalamár – básnik, filozof života a slovný iluzionista. Presne takto ho výstižne predstavili aj v uvedenom príspevku a ja s týmito prívlastkami na jeho osobu musím len súhlasiť.

Stretla som sa tu s mnohými zaujímavými ľuďmi, najmä ženami, ktoré čítajú predovšetkým moje knižky, tak som bola vďačná, že som dostala priestor niečo povedať.

Ondrej, ďakujem Ti teda za pozvanie, Alenke Chorvátovej za možnosť prezentovať moje knihy a samozrejme tiež celému organizačnému tímu za milé prijatie a priestor. A aj keď šoférovanie nikdy nebola moja veľká vášeň, stretla som tu ženy, ktoré šoférovanie milujú a tak je možné, že časom nejaká tá iskra z podujatia vznieti zvyšky benzínu, ktorý mi lenivo koluje v žilách :-)

Takže dámy, šliapnime na to!

Slávka