Ako som krstila svoju prvú knižku

Čomu som ani vo sne neverila, sa stalo skutočnosťou. V kníhkupectvách sa koncom augusta objavilo moje prvé knižné “bábo”, debutový román Nádej stratených duší.

nadej_sd_3d

Knihu mi vydalo najväčšie slovenské vydavateľstvo IKAR, a.s., čo si nesmierne cením. Je to prejav veľkej dôvery, ktorú do tejto mojej prvotiny vložili. Tak hádam vedia, čo robia :-) Ale vážne. Je to skvelý pocit vidieť zhmotnené myšlienky, moju niekoľkomesačnú prácu, zabalenú do krásneho modrého obalu. Ten mi navrhla v IKAR-e pani Vierka Fabianová.

Nič z toho by pravdepodobne nebolo, keby manžel nezobral rukopis a neodniesol ho do vydavateľstva… A teraz krstíme. Krstnou mamou bola Táňa Keleová-Vasilková, ikona medzi spisovateľkami súčasnej slovenskej ženskej literatúry. Práve ona zohrala v ceste k napísaniu môjho debutu zásadnú úlohu. Akú? A ako sa to všetko zbehlo?

Nádej stratených duší - viac fotografií, viac informácií a tiež  - VIDEO 

Tak si to pozrite. Mala som naozaj veľkú trému. No bol to pre mňa zážitok, na ktorý určite nikdy nezabudnem. Som za to všetkým vďačná…

Slávka

P. S.  Krsty sú jedinečné a vskutku sviatočné stretnutia. Venujem im preto na mojej webovej stránke zvláštnu záložku – KRSTY KNÍH